««Шарікови» серед чорнобильців», або «шо то було….»

Отже… Дива починаються!!!  На сайті СЧУ з’явився дивний документ на розписному аркуші-  «Союз Чорнобиль України» проводить мирну акцію солідарності.

«ШАНОВНІ  ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, ПОБРАТИМИ-ЧОРНОБИЛЬЦІ !

05 червня 2019 року «Союз Чорнобиль України» закликає всіх громадян  
на Всеукраїнську акцію солідарності чорнобильців за відстоювання своїх законних прав 
та охорону навколишнього середовища, екологічного стану в Україні  

Ми не можемо надалі чекати допоки чиновники звернуть увагу на нас і терпіти невиконання законів України  щодо соціального захисту Героїв-ліквідаторів, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та байдужого ставлення до екології і навколишнього середовища України.

Сьогодні керівництво Держави обходить Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», придумуючи різні підзаконні акти, якими скорочуються соціальні витрати, передбачені законодавством України. Приймаючи черговий бюджет, чиновники та депутати перш за все, думають про свої зарплати та утримання своєї сфери обслуговування, забуваючи про тих людей, які врятували Світ ціною свого життя та здоров’я, забуваючи про екологію та довкілля в Україні, не виділяючи достатнього фінансування на утилізацію відходів та будівництво сміттєпереробних заводів. Влада не контролює екологічний стан в Україні — знищується природа, порушується законодавство щодо використання надрів і т.д.

Ми повинні змусити владу поважати Конституцію України, виконувати Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», інших законів України, якими передбачено збереження довкілля, та заборонити  виконавчій владі приймати підзаконні акти, які суперечать Конституції України, Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», порушують права людини і вчиняють дискримінацію.

Ми вимагаємо:
безумовного і невідкладного виконання Конституції України, Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо відновлення належного, соціально-справедливого пенсійного і соціального забезпечення чорнобильців та  гарантування безоплатного якісного лікування ліквідаторів, потерпілих, дітей Чорнобиля, рішень національних судів і Європейського Суду з прав людини, прийнятих за позовами чорнобильців, дотримання інших законів України, якими передбачено збереження довкілля.

Акція солідарності розпочнеться о 10 годині 05 червня 2019 року, збір біля станції меЦентральна Рада ВГОІ «Союз Чорнобиль України»тро «Університет» в місті Києві далі по бульвару Шевченка та по вулиці Хрещатик до майдану Незалежності, де відбудеться мітинг.
Разом виборемо своє право на життя!!!                      

                                    ХАЙ ДОПОМОЖЕ НАМ БОГ!!!     
                                                                                  

Розумна людина, яка має елементарні знання, поняття щодо становища в Україні здивується такому повідомленню. Адже останніми часом , майже, 3 роки Президент СЧУ не бажав брати участі в ніяких акціях протесту. Та що там не бажав. Навіть проведені, без його участі достатньо чисельні акції не підтримував та критикував, перебуваючи у Вінниці(звідти краще видно). Скільки було повідомлень на сайті, що СЧУ не братиме участі…. А на питання чорнобильців- то чого ж ми не виходимо і нічого не добиваємося- у Войтова завжди була одна відповідь – МИ СПІВПРАЦЮЄМО З ВЛАДОЮ, НЕХАЙ ВОНИ НАМ ВІДМОВЛЯТЬ. Влада Порошенків-Гройсманів-Рев знущалась над чорнобильцями, а з ними й Войтов (чого ж ні вінницькі вони чи як). Мабуть дуже зрячі побачили покращення в чорнобильському законодавстві, як  і відремонтовані дороги в України.

То що ж трапилось, звідки така любов до чорнобильців? Звідки таке бажання негайно вимагати у Президента України прав, ще не знаючи його думку взагалі. Чи при Порошенку була війна й грошей не було – нема чого турбувати. Чорнобильці почекають.  А при Зеленському війна закінчилася , він вже висловив якесь  негативне ставлення до чорнобильців. Чи може хтось попросив Войтова провести акцію та плюнути в обличчя новообраній владі? Де ж послідовність дій. Чи Вінницьким послідовність стала поперек.?

Багато  бездумних дурниць нароблено. Час вкрадено, пільги  згвалтовано. А що, ми співпрацювали з владою. А зараз слід «Гаднуть гарно» і піти з «Союзу Чорнобиль України». Мабуть Войтов зрозумів нарешті, що за час свого ганебного керівництва не зміг навіть простого авторитету завоювати. Для нього це виявилося складним. Мало хто йому в лице не плюнув і не прокляв… Добре, що хоч Бога згадує… ( тому що завинив перед ліквідаторами, інвалідами, евакуйованими, постраждалими, вдовами, дітьми). В очі дивитися він не може.  ГАНЬБА!!!

Не може розумна людина піти на поводу у Войтова і погратися в якусь там мирну акцію. Не доречно.

Войтов, наберись мужності , і піди геть. Хоч це зроби, як мужик. Візьми приклад з Гройсмана.

 

Актив Соціально-екологічної партії

«Союз. Чорнобиль.Україна.».